ПОЧИВКА В МАРМАРИС 2011
CLUB HOTEL DIANA 3+* /AL/
www.clubhoteldiana.com
Разположение:
Мармарис, на 250 м. от брега на морето , градски плаж
В стаите:
3 блока (единият само фамилни стаи), сплит климатик, сателитна телевизия, радио, сейф (доп. платен), телефон, балкон, баня с душ и сешоар
На територията на хотела:
ресторант, бар, 2 открити басейна, детски басейн, водна пързалка, анимация, турска баня,сауна.
Хранене:
ALL INCLUSIVE: закуска, обяд, вечеря на шведска маса, допълнителни хранения, алкохолни и безалкохолни напитки турско производство без лимит
ТАБЛИЦА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ
Моля, посочете цена от таблицата
Посочените цени са в евро. Отстъпки за ранни записвания - 13 % до 30.04.2011 г.
|
ОЩЕ ХОТЕЛИ И ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ПОЧИВКАТА: ПОЧИВКА В МАРМАРИС 2011
2-ри - 7-ми ден Закуска. Свободно време за плаж и развлечения. Възможност за допълнителна екскурзия (срещу допълнително заплащане на място). Нощувка.
8-ми ден (събота) Закуска. Свободно време. Трансфер до летището в Бодрум за полет до София в 17:00 ч. Каца на Терминал 2 в 18:30 ч.
ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:
* Самолетен билет София – Бодрум - София
* Трансфери летище Бодрум – хотел Мармарис – летище Бодрум
* 7 нощувки на съответната хотелска база
* Медицинска застраховка с асистанс покритие
* Екскурзоводско обслужване на място
ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА:
* Летищни такси – 79 евро (към 04.02.2011)
Мармарис е уникално разположен на границата между Егейско и Средиземно море. Той е запазено природно пристанище, в близост до което са разпръснати очарователни островчета.
Това е един от най-очарователните турски курорти, превърнал се само за няколко години от рибарско селище в атрактивна туристическа дестинация. В момента там можете да откриете едни от най-хубавите хотели и ресторанти, красиви плажове, бурен нощен живот и изобилие от търговски обекти. Ще ви очарова многото зеленина в града, величествените гори около него, чистотата и лазурността на морето.
Градът е възникнал на мястото на древния Фискос и е в близост до други интересни археологически обекти като Книдос и Каунос. Едно от най-очарователните места е старата част на града, където можете да се потопите в автентичната атмосфера на Турция и да се насладите на прекрасния изглед към целия залив и към двете яхтени пристанища на града. Там ще откриете какато пъстри пазари за сувенири, така и луксозни магазини, ресторантчета за морски специалитети и традиционна кухня.