ПОЧИВКА В КУШАДАСЪ С АВТОБУС / ВСЕКИ ПЕТЪК /
Aquafantasy Hotel 5* /AL/
www.aquafantasy.com
Разположение:
Хотелът се намира на 77 км. от гр. Измир, на 7 км. от центъра на Кушадасъ и на 66 км. от летището на Измир.
57 стаи, от тях 45 са двойни, стандартни (27 м2; макс. 4 души), 4 апартамента
В стаите:
душ, сешоар, телевизор, телефон, мокет, мини бар (празен) сплит климатик, балкон.
На територията на хотела:
анимация, открит басейн, детски басейн, водни пързалки, джакузи, тенис на кортове, мини футбол, баскетбол, волейбол, плажен волейбол, дартс.
Хранене:
Пълен пансион - закуска, обяд и вечеря на шведска маса.Алкохолни и безалкохолни напитки местно производство.
ТАБЛИЦА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ
Моля, посочете цена от таблицата
CLUB ROOM
|
SUPERIOR ROOM
|
WORLD ROOM
|
Услуги, заплащани допълнително:
сейф, масаж, медицинско обслужване, търговски център, катамаран, кану, разходка с воден банан, парасейлинг, водни ски, джетове.
Плаж:
пясъчен, душ, шезлонги, чадъри.
ОЩЕ ХОТЕЛИ И ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ПОЧИВКАТА: ПОЧИВКА В КУШАДАСЪ С АВТОБУС / ВСЕКИ ПЕТЪК /
1-ви ден (петък) Отпътуване от: София – 13:00 ч. (Информация за точните часове на отпътуване за всяка дата, ще бъде предоставяна на туристите ден преди тръгване). Среща – 30 мин. преди обявения час.
2-ри ден (събота) Пристигане в Кушадасъ. Настаняване в хотелите. Свободно време. Нощувка.
3-ти - 8-ми ден Закуска. Свободно време за плаж и развлечения. Възможност за допълнителни екскурзии (срещу допълнително заплащане на място). Нощувка.
9-ти ден (събота) Закуска. Свободно време. 12:00 ч. – освобождаване на стаите. Привечер – отпътуване за България.
10-ти ден (неделя) Пристигане в София преди обяд.
ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:
- транспорт с комфортен автобус - http://intercars.bg/ - Виж автобусите, с които ще пътуваш!
- хотелско настаняване на съответната база;
- водач от агенцията.
ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА:
- Допълнителни екскурзии - заявяват се и се заплащат на място.
- Медицинска застраховка.
- Лични разходи.
1. Екскурзия до Ефес и Дева Мария
2. Екскурзия до Памуккале
3. Екскурзия до Пергамон
4. Екскурзия до Приене, МИлет и Дидим
5. разходка с яхта
Кушадасъ е град разположен в един от заливите на Егейско море. Градът се намира на около 1200 км. от България, на около 650 км. от Истанбул и на около 100 км. от третия по големина град в Турция – Измир.
Името на града означава “Остров на птиците” и идва от малкия каменен остров с формата на птича глава, разположен близо до старото пристанище в града. Курортът предлага отлични туристически условия – лускозни хотели, добро обслужване, изобилие от природни и исторически забележителности. Разположението му позволява на туристите да посетят едни от най-забележимите културно-исторически и архитектурни забележителности в Турция, като: Ефес, Приен, Милет, Колофон.
Кушадасъ разполага с 3 плажни ивици, които са изцяло пясъчни и предлагат добри условия. Там са разположени част от хотелите на курорта, както и много частни къщи и вили.
Кушадасъ се радва на мек средиземноморски климат, благодарение на който, можете да планирате почивката си от април до октомври, без да се тревожите за неприятни метеорологични условия.